İOKBS Ne Zaman? Kaç Gün Kaldı? İOKBS Sayacı

İOKBS Ne Zaman? Kaç Gün Kaldı? İOKBS Sayacı

iokbs ne zaman? İOKBS’ye kaç gün kaldı? İOKBS geri sayım aracımız ile Bursluluk sınavı ne zaman ve kaç gün kaldı görebilirsiniz.

İOKBS Sayacı, İOKBS’ye Kaç Gün Kaldı?

İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı); başarılı olmasına rağmen, maddi olanaksızlar yüzünden gerekli eğitimi almakta zorlanan pek çok genç öğrencimiz için; büyük bir fırsat kapısı aralamaktadır.  İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı) için bütün bir sene boyunca hevesle, istekle hazırlanan öğrenciler kadar onların aileleri açısından da sınava kadar olan süreç heyecan ve stresli bir bekleyiş olmakta.

Sadece İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı) yapılacağı gün için; sonuçların açıklanacağı gün içinde bir geri sayım söz konusu olmaktadır. İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı) gününe ve sınav sonrasında sonuçların açıklanacağı güne kaç gün, kaç saat, kaç dakika hatta kaç saniye kaldığını öğrenmek için; sitemizde yer alan İOKBS sayacından yararlanabilirsiniz.

bursluluk sınavı iokbs ne zaman? iokbs sayacı

6 Haziran 2020’de yapılacak İOKBS’ye kaç gün kaldı? Kaç dakika ve kaç saniye kaldığını bursluluk sınavı iokbs geri sayım ile görebilirsiniz.

İOKBS'ye Kaç Gün Kaldı?

6 Haziran 2020'de yapılacak İOKBS geri sayım sayacı

Şu an ülkemizde gündemde olan korona virüsü nedeniyle Haziran ayına ertelenen İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı) kaç gün sonra yapılacağı, heyecanla beklenen bursluluk sınavına kaç gün kaldığını öğrenmek için; sitemizde bulunan İOKBS sayacından yararlanma şansına sahipsiniz.

İOKBS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?

İOKBS (ilköğretim ve ortaöğretim kurumları bursluluk sınavı) katılım sağlayan öğrencilerin burs alıp almayacakları konusunda sonuçları açıklanmasına kalan süreyi saniye saniye takip etmeniz için sitemizde siz değerli öğrenciler için yayınlanan IOKBS sayacını kontrol edebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı kapsamında yer alan https://www.meb.gov.tr  ya da https:// odsgm.meb.gov.tr sitelerinden sınav sonuçlarının açıklanacağı bu önemli güne ne kadar zaman kaldığını öğrenmek için sitemizde yer alan IOKBS sayacını kullanabilirsiniz.

iokbs nedir?

iokbs’de hangi dersler var?

iokbs puan hesaplama

Share This Post

Post Comment